Pievienot Favorītiem (0)

No account yet? Register

Ārstnieciskās vingrošanas vingrojumu komplekss Kāju un sēžas muskuļu izturībai un spēkam sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi Kāju un Sēžas muskuļu izturībai un spēkam

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu kāju un sēžas muskuļu izturībai un spēkam. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmu izpildei nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis piecās minūtēs tiek galā ar savilktu sprandu...

Mājas kaķim šodien lielais slinkums vingrot. Bet tad viņš pie sevis nodomāja: tās taču ir tikai 5 minūtes! 5 vingrojumi – 5 minūtēs! Atvēli arī Tu 5 minūtes dienā un veic ārstniecisko vingrošanu mājās kopā ar fizioterapeiti Ilzi! Šīsdienas programma paredzēta kakla un plecu joslas muskuļu atbrīvošanai jeb savilktai sprandai. Bez inventāra. Noderēs arī iesācējiem.

Mājas kaķis ir pārliecinājies, ka labai pašsajūtai nepieciešams pavisam mazliet! Veltot ik dienu 5 minūtes vingrošanai, ķermenis jūtas lieliski. Tomēr būtiski to darīt ir katru dienu, lai vingrošanas rezultāts saglabātos ilgstoši labs!

Vingro sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones izveidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai un pieliec punktu stīvajam kaklam, nogurumam un sāpēm. 

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

Nepalaid garām arī citas ilzes izveidotās programmas:

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top