Pievienot Favorītiem (3)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošanas vingrojumu komplekss- vingrojumi dibenam un vēdera presei sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi dibenam un vēdera presei

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu- vingrojumi dibenam un vēdera presei. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei būs nepieciešama pretestības gumija un vēlams vingrošanas paklājiņš.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis ar gumiju sāka izpildīt vingrojumus dibenam..

Mājas kaķis turpina uzlabot savu fizisko formu, tāpēc arī šodien viņš paņēma savu paklājiņu un vingrošanas gumiju.  Mājas kaķis jau labu laiku ilgojies pēc tvirtas sēžas un sešiem klucīšiem uz vēdera, tāpēc viņš izlēma, ka nav ko stiept gumiju – jāsāk vingrot tieši šodien! Un, kā gan labāk to izdarīt, ja ne stiepjot gumiju burtiskā nozīmē- izmantojot elastīgo pretestības gumiju!

Sertificēta fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidojusi 20 minūšu vingrošanas programmu- vingrojumi dibenam un vēdera presei. Vari veikt vingrošanu savās mājās, izmantojot elastīgo pretestības gumiju.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top