Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošanas vingrojumu komplekss- Ārstnieciskā vingrošana muguras veselībai sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Ārstnieciskā vingrošana muguras veselībai

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones vingrošanas programmu- ārstnieciskā vingrošana muguras veselībai. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešams speciāls inventārs, bet vingrošanas paklājiņš noderēs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis pavada vējainās dienas..

Šodien mājas kaķis vēlas vingrot, neizejot ārā no mājas. Ārā īsts Ziemeļu vējš plosās un vējjaka no interenta veikala kā nenāk tā nenāk. Bet viņš īsti nezina, kā to darīt droši un efektīvi – vingrot mājas apstākļos. Tāpēc viņš ar saviem draugiem veiks ārstniecisko vingrošanu muguras veselībai mājās sertificēta fizioterapeita vadībā.

Sertificēta fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidojusi 15 minūšu vingrošanas programmu muguras veselībai. Vari veikt vingrošanu savās mājās, bez inventāra. Ārstnieciskās vingrošanas programma muguras veselībai ir piemērota arī iesācējiem.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top