Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošanas vingrojumu komplekss- kaju un sēžas muskuļu izturībai un spēkam sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Kāju un sēžas muskuļu izturībai un spēkam

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu kāju un sēžas muskuļu izturībai un spēkam. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešams speciāls inventārs, bet vingrošanas paklājiņš noderēs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis sāka veikt garas pastaigas..

Ārā paliek silts, un mājas kaķis tā vien grib iziet garākā pastaigā. Vienīgi pēc tās ilgstošās mājās sēdēšanas, pat pēc nelielas pastaigas jau aizdusa piezogas klāt. Kā tad varēs skriet saulainās vasaras dienās, ja pāris kilometru pastaiga ir kā liels izaicinājums?  Tāpēc jātrenē izturība!

Sertificēta fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidojusi 20 minūšu vingrošanas programmu kāju un sēžas muskuļu spēkam. Vari veikt vingrošanu savās mājās, bez inventāra.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top