Pievienot Favorītiem (3)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošanas vingrojumu komplekss- vingro ar nūju sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingro ar nūju

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – vingro ar nūju. Lielisks treniņš taviem pleciem! Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei būs nepieciešama nūja, kas var būt kaut vai slotas kāts. Vingrošanas paklājiņš noderēs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis cīnījās ar savu naidnieku..

“Švīk, švāk, švīk, švāk… katru dienu es redzu savu ienaidnieku. Švīk, švāk.. pa grīdu lēni slīd, ritmiskās kustībās. Liels un sarains, bez acu, bez ausu, bet ar strauju raksturu un noteikti nešpetnu nodomu. Ir ilgi mans naidnieks mani kaitinājis- šodien es tam pielikšu punktu!”

Šodien mājas kaķis cīnījās ar savu ienaidnieku – slotu. Pēc spraigas cīņas viņš noņēma slotas kātu un veica vingrošanu par godu uzvarai!

Bet, lai vingrošana mājās būtu droša, viņš pieaicināja fizioterapeiti Ilzi, lai viņa novada ārstniecisko vingrošanu ar mājās pieejamu inventāru – slotas kātu.

Sertificēta fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidojusi 20 minūšu vingrošanas programmu – vingro ar nūju. Vidēji augsta intensitāte. Vari veikt vingrošanu mājās, izmantojot nūju.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top