Pievienot Favorītiem (0)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošanas vingrojumu komplekss- vingrošana parkā sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrošana parkā

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – vingrošana parkā. Lielisks treniņš tavam ķermenim! Droši vari izpildīt vingrojumus arī mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešams inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis vingroja parkā..

Mājas kaķim netālu no mājām slejas lielu ozolu alejas parks ar pieminekļiem, soliņiem, upīti. Parkā vienmēr ir liela rosība un arī mājas kaķis ir gatavs dot savu artavu, lai rosība būtu lielāka!  Lai nezaudētu formu, arī šodien viņš saņēmās izkustēties, pie reizes izbaudot sauli un svaigu gaisu.

Sertificēta fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidojusi 20 minūšu vingrošanas programmu – vingrošana parkā. Vidēji augsta intensitāte. Atrodi kādu pakāpienu vai soliņu! Ja saule ārā nespīd, ir stiprs vējš vai vienkārši šodien negribas vingrot laukā – vari izpildīt vingrojumus arī iekštelpās!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top