Pievienot Favorītiem (0)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošanas vingrojumu komplekss- iesildies pirms skriešanas sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Iesildies Pirms Skriešanas

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – iesildies pirms skriešanas. Lielisks treniņš tavam ķermenim! Droši vari izpildīt vingrojumus arī iekštelpās – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešams inventārs.

Šim īskodam ir nepieciešams video ID

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis vingroja parkā..

Šodien mājas kaķis izlēmis iziet ārā – ķert pīles, pakaitināt suņus un uzlabot savu sportisko formu. Bet, kā jau pirms katras aktivitātes, ir nepieciešams iesildīties. Un, kā gan labāk to izdarīt, ja ne iesildīties kopā ar mūsu mīļo fizioterapeiti Ilzi!

Sertificēta fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidojusi 8 minūšu vingrošanas programmu – iesildies pirms skriešanas. Ja saule ārā nespīd, ir stiprs vējš vai vienkārši šodien negribas vingrot laukā, bet gan paskriet uz skriešanas celiņa – vari izpildīt vingrojumus arī iekštelpās!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top