Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - vingrojumi rokām un pleciem sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi rokām un pleciem

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – vingrojumi rokām un pleciem. Attīsti spēku rokās un plecos jau šodien! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei būs nepieciešama pretestības gumija. Kā arī vingrošanas paklājiņš būs noderīgs!

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis nonāca stārķa ligzdā..

Siltās pavasara dienās, kad putni piedzied debesis, mājas kaķis nespēj palikt vienaldzīgs. Tik daudz dziedātāju, kam noderētu kārtīga vingrošana! Pa logu laukā, cauri narcišu laukam, mājas kaķis devās lūkot pēc vingrotājiem.

Debesīs vītero cīrulis, to būs grūti aizsniegt. Zvirbuļi čiepst krūmājos, tie paši vingro no rīta līdz vakaram. Bet, kas gan sēž staba galā? Vai tik tas nav mans slinkais kaimiņš stārķis, kas tik stāv, lēni staigā un katru dienu ligzdu būvē? Viņam kā reiz noderētu fiziskas aktivitātes!”

Viens solis, otrs solis… viena kāja stabā, otra kāja stabā.. kā veikla vāvere, mājas kaķis uzskrien augšup līdz pat pašai stārķa ligzdai. Viena ķepa jau ligzdā, tūlīt vingrošana sāksies, bet te stārķis izdomā, ka laidīs uz lauku pēc vardēm. “Kā tad viņš ar pilnu punci vingros? Būs vien jāpienāk kādu citu dienu.”

Tomēr mājas kaķis neiedomājās vienu lietu – stabā tikt augšā ir viens, nokāpt lējā ir kas cits. Tam vajag spēcīgas rokas un plecus, kurus mājas kaķis ziemā nav trenējis. Būs vien jāgaida stārķis un jāprasa, lai noceļ lejā. Un uzreiz pēc tam pie fizioterapeites Ilzes pēc vingrojumiem rokām un pleciem. 

Izpildi ārstnieciskās vingrošanas programmu – vingrojumi rokām un pleciem – kopā ar mūsu mīļo fizioterapeiti Ilzi Ķirsoni! Izvēlies savu treniņa programmu izaugsmei!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top