Pievienot Favorītiem (1)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - izturības treniņš sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

izturības treniņš

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – izturības treniņš. Attīsti spēku ķermenī jau šodien! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešama inventārs. 

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis skrēja maratonu..

Šodiena mājas kaķim īpaši neatšķīrās no jebkuras citas parastas dienas. Rīts sākās ar lēnu un laisku vārtīšanos pa dīvānu. Tam sekoja brokastu graudiņi, kuri tika noskaloti ar labu daudzumu ūdens. Pirms pusdienlaika ieturēta diendusa un tā visu atkārtot vēl trīs reizes.

Kad mājas kaķa pamata pienākums izpildīts, bija pienācis laiks izklaidei. Mājas kaķa mīļākā izklaide ir pasniegt vingrošanas nodarbības un tās viņš prot pasniegt lieliski! Parasti mājas kaķis pasniedz nodarbības parka pīlēm un arī šodien tā bija mērķa nodarbe. Vismaz tā bija iecerētā nodarbe līdz brīdim, kad pāri laukam lielos tempos, ar nepārtrauktu acu skatienu mājas kaķa virzienā, traucās vislielākais, visaktīvākais un pats trenētākais parka iemītnieks. Un tieši tajā brīdī mājas kaķim tapa skaidrs – šodien būs jāskrien maratons! Sprinta tempos, maratona distance ar pašu komisāru Reksi galā!

Pēc 4200 metriem, mājas kaķis beidzot atrada patvērumu. Ja būtu vēl ilgāk jāskrien – pietrūktu spēka! Nākamreiz komisārs Reksis varētu būt ātrāks, tāpēc ir īstais brīdis sākt trenēt izturību – jāiztur izturības treniņš pie fizioterapeites Ilzes!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top