Pievienot Favorītiem (5)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - slīpajai vēderpresei sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā. Vidēji augstas intensitātes treniņš.

Slīpajai vēderpresei

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – slīpajai vēderpresei. Attīsti spēku ķermenī jau šodien! Vidēji augstas intensitātes treniņš. Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešama inventārs. 

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis presīti trenēja..

Šodien mājas kaķis aizsapņojās par siltajām vasaras dienām, kuras laiski var pavadīt pludmales smiltīs. Silta saulīte, maigs, vasarīgs vējš un smiltis, kurās komfortabli iegrimt un aizsnausties. “Cik gan jauki ir bezrūpīgi laiskoties pludmalē un rūpēties par vasaras iedeguma iegūšanu! Uztaisīt kādu lielisku Instagram bildi būtu kā punkts uz ‘I’!” 

Vienīgi majas kaķi nomocīja viena nelāga doma. Tā doma tik ļoti nomāca garastāvokli, ka pludmales siltās smiltis vairs nešķita tik pievilcīgas. “Bet, kā gan es varētu novilkt savu pūkaino kažoku un parādīt savu neesošo presīti? Tas nekam neder! Pludmale bez presītes nav nekāda pludmale – nesauļošos jau kažokā!” 

Sacīts, darīts – ja labi trenēta presīte ir mājas kaķa mērķis, tad mājas kaķis dosies pie fizioterapeites Ilzes un katru dienu veiks mērķtiecīgu treniņu presītes nostiprināšanai! Un tad varēs laiskoties pludmales smiltiņās ar lielu pārliecību sirsniņā – tieši tā, kā mājas kaķis vēlas! 

Uzsāc arī tu vidēji augstas intensitātes treniņu slīpajai vēderpresei kopā ar mūsu sertificēto fizioterapeiti Ilzi Ķirsoni. Iespējams tieši tā būs tava treniņa programma tavas izaugsmes veicināšanai!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top