Pievienot Favorītiem (1)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - vingrojumi bērniem sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

vingro ar bernu
vingro ar bernu

Vingrojumi bērniem

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – vingrojumi bērniem. Attīsti spēku ķermenī jau šodien! Padari vingrošanu par patīkamu rotaļu! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešama inventārs. 

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis trenēja kaķēnus..

Agrs rīts. Saules zeltainie stari iespīd istabā, kurā mājas kaķis laiski gulšņā savā mīļākajā vietā uz ērtā atzveltnes krēsla. Diena solās būt lieliska – pilna ar burvīgu miegu, ēdienreizēm un izklaidēm. Ko gan mājas kaķis varētu vairāk vēlēties? Miers, harmonija, klusums – svētā trīsvienība rīta snaudai.

Bezgala neaktīvā idille nav mūžīga un pavisam drīz jau istabā iebrāžas trīs mazi delveri, kuri to vien grib kā spēlēties, spēlēties un atkal spēlēties! Ko gan padarīt – maziem kaķēniem tā ir pamata vajadzība!

Lai arī snauda un pusdienas izklausās vilinoši, tomēr mājas kaķim izklaide ir vienmēr augsti godāta. Un visaizraujošākā mājas kaķa izklaide ir vadīt vingrošanas nodarbības. Kā gan apvienot rotaļas ar vingrošanas nodarbību?

Mājas kaķis steidz pēc iedvesmas pie mūsu mīļās fizioterapeites Ilzes, lai kopā ar mazajiem kaķēniem varētu pilnvērtīgi izvingrot un arī aizraujoši izspēlēties!

Vingro kopā ar bērniem sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā! Treniņu programma tava bērna izaugsmei!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top