Pievienot Favorītiem (3)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - taisnajai vēderpresei sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi Taisnajai Vēderpresei

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – taisnajai vēderpresei. Attīsti spēku savā vēderpresē jau šodien! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei noderēs vingrošanas paklājiņš. 

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis visas ķepas cēla gaisā..

Pēcpusdienas ritmā, kad jau liela daļa radību pusdienas paēdušas, apspriež diendusu un plāno doties mājup, mājas kaķis spēra soli pāri slieksnim ārā no savas komforta zonas. Mājas kaķa lielakā izklaide ir vadīt vingrošanas nodarbības un vingrot gribētāju mājās ir gaužām maz. Tieši tāpēc mājas kaķis pārliecina sevi katru dienu doties laukā un meklēt jaunus vingrotājus, kuriem tā vien noderētu kārtīgs treniņš!

Netālu esošais parks, blakus narcišu laukam, ir perfekta vieta, kur atrast vingrot gribētājus. Laiskās parka pīles, mazie klēpju sunīši, runātīgās vārnas un vienmēr labi paēdušie baloži – ko gan vairāk mājas kaķis varētu velēties! 

Vēl pat viena doma nepaspēja ienākt mājas kaķa galvā, kad pie parka robežas, no augstākā koka lielajiem zariem, ar lielu ņaudienu sveicienu deva parka kaķis. Īsts mačo ar platiem pleciem, muskuļotām kājām un izteiktu katru muskulīti. Anatomijas grāmatu nevajadzēs, ja blakus ir parka kaķis – katru muskuli viņš var parādīt! Un pats labākais vēl ir priekšā – viņš ir īsts pārkūrists!

Mājas kaķim actiņas katru reizi iemirdzas, kad parka kaķis rāda savus trikus. Dažreiz pat grūti noticēt, vai tā ir īstenība, vai kāda burvestība? Vai ir iespējams tik rūpīgi sagatavot savu ķermeni? Kāds ir parka kaķa noslēpums?

Treniņš katru dienu neizlaižot nevienu dienu – tāds ir parka kaķa moto! Lai gan mājas kaķim tas varētu būt nedaudz par traku, tomēr tādu skaistu presīti vēlēties gan dikti gribās! Tāpēc mājas kaķis steidz pie fizioterapeites Ilzes, lai nenokavētu šodienas treniņu taisnajai vēderpresei – jo tikai vingrojot būs rezultāts ar kuru lepoties katru dienu!

 

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top