Pievienot Favorītiem (0)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - izklupienu izaicinājums sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

izklupienu izaicinājums

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – izklupienu izaicinājums. Attīsti spēku savās kājās jau šodien! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis pieņēma izklupienu izaicinājumu..

Mājas kaķim šodien ir īpaša diena. Četras reizes gadā, vienu reizi ceturksnī, mājas kaķis pieņem parka kaķa izaicinājumu. Katru reizi tas ir citādāks, katru reizi tas ir kā pārsteigums, un katru reizi mājas kaķim tas ir liels piedzīvojums. Arī šoreiz var gaidīt īstu pārbaudījumu no parka kaķa – viņš jau visu nedēļu ķiķina un pārlaimīgi smaida!

Mājas kaķis ieradās parkā agrā pēcpusdienā, kad parka pīles jau bija devušās diendusā, klēpju sunīši devušies mājup un potenciālo novērotāju skaits bija sasniedzis savu mazāko skaitu. Zinot parka kaķi, izaicinājums būs pamatīgs, un liela iespēja, ka mājas kaķim būs jāpiedzīvo liela izgāšanās!

100 pakāpieni pa kāpnēm augšā, 100 koku zariem jāpārlec, 100 lēcieni pāri peļķēm un 100 zvirbuļiem jānovada nodarbība.

Kāpnes kā bezgalība. Koku zari kā kanjoni. Peļķes kā ezeri. Un zvirbuļi kā cukura dzēriena uzlādēti bērni.

Pēc neskaitāmām minūtēm, mājas kaķis bija veicis visus uzdevumus. Smagas kājas, pamatīga aizdusa un sirsniņā prieks, ka nebija lielas izgāšanās. Nākamreiz jāsagatavojas! Jādodās pie mūsu fizioterapeites Ilzes uz izturības treniņu un jāierodas uz nākamo parka kaķa izklupienu izaicinājumu pēc uzvaras!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top