Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - vingrojumi savilktai sprandai darba vietā sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi savilktai sprandai darba vietā

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – vingrojumi savilktai sprandai darba vietā. Atbrīvo savu kaklu no sāpēm jau šodien! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis sāka vingrot darba vietā..

Šodien mājas kaķim aprit pilns mēnesis jaunajā darba vietā. Jau pilnas četras nedēļas mājas kaķis rūpīgi dodas uz darbu pildīt savus darba pienākumus – pasniegt vingrošanas nodarbības parka iemītniekiem.

10 pīles, 10 klēpju sunīši un 100 zvirbuļi katru dienu. Tāda slodze mājas kaķim nešķiet kā joka lieta – spranda savilkta un galva dulla! Kā gan sanāks pastrādāt, ja nevar padomāt?

Būs jādodās pie mūsu mīļās fizioterapeites Ilzes, lai veiktu ārstniecisko vingrošanu sprandas veselībai. Kā arī noskaidrot, kādus vingrojumus veikt savilktai sprandai darba vietā, lai var strādāt ar skaidru prātu katru dienu!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top