Pievienot Favorītiem (1)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - vēderpreses vingrojumi augstpapēžu kurpēs darba vietā sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

vēderpreses vingrojumi augstpapēžu kurpēs darba vietā

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu – vēderpreses vingrojumi augtpapēžu kurpēs darba vietā. Tava vēderprese to novērtēs darba laika pauzītēs! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis vēderpresi trenēja augstpapēžu kurpēs..

Šodien mājas kaķa laisko pusdienas laiku iztraucēja kāds zvirbulis, kurš nolēma veikt smilšu vannošanos mājas kaķa iecinītākajā lietu kārtošanas vietā – smilšu kastē. Laikam zvirbulis vēlas privātu nodarbību?

Pēc vairāku minūšu intensīva treniņa, zvirbulis aizsteidza atpūtā un mājas kaķis varēja atzīmēt savā piezīmju grāmatā vēl vienu veiksmīgu nodarbību. Vienīgi, cik netīras ķepas palikušas – ar tādām uz vakara vingrošanas nodarbību prezidenta pilī nevar iet!

Mājas kaķis aizsteidza ātri uz drēbju skapi meklēt piemērotus apavus. Bet vienīgie pieejamie apavi ir augstpapēžu kurpes! Kā ar tādām varēs novadīt vingrošanas nodarbību?

Jāsteidz pie mīļās fizioterapeites Ilzes uz vingrošanas nodarbību un jānoskaidro, kā veikt vēderpreses vingrojumus augstpapēžu kurpēs!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top