Pievienot Favorītiem (1)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana savilktai sprandai darba vietā sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

ārstnieciskā vingrošana savilktai sprandai

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones programmu – ārstnieciskā vingrošana savilktai sprandai darba vietā. Tava spranda to novērtēs darba laika pauzītēs! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis pārstrādājās..

Šodien mājas kaķim darba diena ir bijis īsts pārbaudījums. Kaimiņu stārķi ir aktīvi būvējuši ligzdas un ieguvuši nepatīkamas traumas – stīvas muguras, sastieptas potītes un sāpošus spārnus. Kā tagad varēs pasniegt vingrošanu?
 
Citu pēc cita mājas kaķis apseko un parūpējas, lai katrs stārķis izpilda atbilstošos ārstnieciskās vingrošanas vingrojumus. Pēc tādas dienas mājas kaķis ir ieguvis savilktu sprandu un tagad pašam noderētu ārstnieciskā vingrošana.
 

Un, kurš gan labāk to varētu pasniegt, ja ne mīļā fizioterapeite Ilze! Tieši tāpēc mājas kaķis devās pie Ilzes Ķirsones, lai veiktu ārstniecisko vingrošanu savilktai sprandai un varētu turpināt savas darba gaitas!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top