Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA – IZTURĪBAS TRENIŅŠ ĀRĀ SERTIFICĒTAS FIZIOTERAPEITES ILZES ĶIRSONES VADĪBĀ.

izturības treniņš ārā

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones programmu – izturības treniņš ārā. Sniedz sev vidējas intensitātes treniņu svaigā gaisā! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmai nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis trenēja izturību..

Šodien mājas kaķis vēlas doties uz garo purva taku, kur pasniegt vingrošanu laiskajām meža pīlēm. Liela gan tā pastaiga līdz purvam ir – vairāki desmiti kilometru. Bet, ja grib, tad jādara! Kurš gan cits meža pīlēm pasniegs vingrošanu?

Pagāja vairākas stundas. Saule jau pāri dienas vidum pārgājusi. Mājas kaķa lēnā pastaiga izvērtās par kārtīgu izturības pārbaudījumu. Kad mājas kaķis beidzot bija nonācis pie purva takas, nekāda dižā vingrošanas nodarbība nesekoja – mājas kaķis pats jau bija pārguris!

Kā tad varēs meža pīlēm vingrošanu novadīt, ja jau pastaiga ir liels pārbaudījums? Būs jādodās pie fizioterapeites Ilzes izturību trenēt, lai nākamreiz vingrošanas nodarbību varētu novadīt par visiem 100!

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top