Pievienot Favorītiem (0)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - iesildīšanās pirms skriešanas sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

iesildīšanās pirms skriešanas

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones programmu – iesildīšanās pirms skriešanas. Sniedz sev sagatavotu skriešanas pieredzi! Droši vari izpildīt vingrojumus visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmai nav nepieciešams speciāls inventārs.

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis veica kurjera pakalpojumus..

Šodien mājas kaķim būtu bijusi pavisam parasta diena, bez nekā citāda kā vien laiskošanās, garšīgām pusdienām un patīkamas izklaides parkā, ja vien nebūtu pienākusi šī negaidītā paciņa. Klauvējieni pie durvīm, atstāta paciņa pie sliekšņa, un kurjers tālu prom pēc veiktas bezkontakta piegādes. Nekas neparasts jau tas nav, ja vien paciņa būtu piegādāta pie pareizā adresāta! 

Mājas kaķis steigšus paķēra paciņu un skrēja pa galvu, pa kaklu, lai panāktu velo kurjeru. Šāds sprints līdzinājās sacīkstēm ar Useinu Boltu par Olimpiskajām medaļām! 

Pēc vairāk kā 10 minūtēm ātra sprinta skrējiena, mājas kaķis bija panācis velo kurjeru, kurš, par laimi, bija aizkavējies ar durvju koda ievadi nākamā sūtījuma adresātam. Paciņa veiksmīgi atgriezta! 

Kāpēc mājas kaķis tā steidzās? Jo pats gaida paciņu, kuru dikti, dikti vēlas saņemt laikā un bez aizķeršanās! Bet pēc tāda liela skrējiena visi muskuļi dod ziņu, ka bija nepieciešama iesildīšanās! 

Turpmāk pirms negaidītiem sprinta skrējieniem mājas kaķis veltīs pāris minūtes laika priekš iesildīšanās, kuru apgūs mūsu mīļās fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top