Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

Ārstnieciskās vingrošanas vingrojumu komplekss sēžas muskuļu nostiprināšanai sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi Sēžas Muskuļu Nostiprināšanai

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu sēžas muskuļu nostiprināšanai. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmu izpildei nav nepieciešams speciāls inventārs, bet vingrošanas paklājiņš noderēs!

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis izlēma kļūt par lauvu!

Sestdienas rītā, savā mīļākajā vietā pie kamīna, mājas kaķis laiski izstiepa savas ķepas. “Cik gan jauki ir neko nedarīt!” – viņš noteica pie sevis. Bet tad viņš ielūkojās kamīnā, kurā sprakšķēja skaļas dzirksteles.

Liesma kūrās un dzīvelīgi spēlējās. Tā izskatījās tik spēcīga, drosmīga un varena. Viņš lūkojās līdz brīdim, kad ieraudzīja kaut ko brīnumainu.

Stiklā bija redzams sārti oranžas gaismas atspulgs. Rūpīgi ieskatoties, mājas kaķis ieraudzīja ko īpašu. Viņš ieraudzīja stikla atspulgā ap savu galvu oranžas krēpes. Oranžas krēpes – gluži kā lauvai! Kā pārliecinātai un drosmīgai lauvai. Kā varenai lauvai, kurai jebkurš vēlas līdzināties.

Un tad mājas kaķis atcerējās – īsts lauva vienmēr ir gatavs darīt to, kas nepieciešams. Arī tad, kad varētu paslinkot.

Vingro sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones izveidoto vingrošanas programmas sēžas muskuļu nostiprināšanai un iegūsti stingru un spēcīgu vienu no ķermeņa pievilcīgākajām vietām- sēžu.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top