Pievienot Favorītiem (1)

No account yet? Register

Ārstnieciskās vingrošanas vingrojumu komplekss vēderpreses nostiprināšanai sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi Vēderpreses Nostiprināšanai

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu vēderpreses nostiprināšanai. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmu izpildei nav nepieciešams speciāls inventārs, bet vingrošanas paklājiņš noderēs!

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis uzsāka trenēt presīti..

Reiz, agrā pavasara rītā mājas kaķis, lūkojoties caur logu, ieraudzīja labi trenētos āra kaķus. Kā viņi kāpelēja pa kokiem, ķēra putnus un valdzināja garāmgājējus. Arī mājas kaķis grib būt tikpat valdzinošs. Tāpēc mājas kaķis izlēma nomest pāris ziemā iekrātos kilogramus un uztrenēt presīti!

Un, kā gan labāk to darīt, ja ne profesionāļa vadībā, kas rūpējas gan par manu rezultātu, gan par manu veselību un drošību. 

Vingro sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones izveidoto vingrošanas programmas vēderpreses nostiprināšanai un iegūsti stingru un spēcīgu vienu no ķermeņa pievilcīgākajām vietām- vēderpresi.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top