Pievienot Favorītiem (2)

No account yet? Register

Ārstnieciskās vingrošanas vingrojumu komplekss vēderpreses, kāju un muguras nostiprināšanai- vingrojumi ar kasti vai krēslu- sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi ar kasti vai krēslu

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu vēderpreses, kāju un muguras nostiprināšanai- vingrojumi ar kasti vai krēslu. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei būs nepieciešams kāds paaugstinājums, kā kaste vai krēsls.  

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis uzsāka vingrot izmantojot krēslu..

Pavasaris klāt, un mājas kaķis ir atradis krēslu, ar ko vingrot, lai sasniegtu savu mērķi – pludmales augumu! 20 minūšu programma vingrošanai ar visiem pieejamu inventāru – krēslu, kasti vai dīvānu. Vari veikt vingrošanu savās mājās.

Vingro sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones izveidoto vingrošanas programmas vēderpresesm kāju un muguras nostiprināšanai. Treniņu programma tavas izaugsmes veicināšanai.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top