Pievienot Favorītiem (4)

No account yet? Register

Ārstnieciskā vingrošana - vingrojumi muguras veselībai - sertificētas fizioterapeites Ilzes Ķirsones vadībā.

Vingrojumi muguras veselībai

Iepazīsties ar Ilzes Ķirsones ārstnieciskās vingrošanas programmu muguras veselībai. Izpildi vingrojumus mājās, darbā, vingrošanas zālē, laukā – visur, kur ir tos ērti izdarīt! Vingrošanas programmas izpildei nebūs nepieciešams speciāls inventārs, bet vingrot ar vingrošanas paklājiņu būs ērtāk!

Iedrošini draugus piedalīties vingrošanā kopā ar tevi!
Dalies ar rakstu klikšķa attālumā!

Kā mājas kaķis cīnījās ar stīvo muguru..

Mājas kaķis sadzirdējis, ka kaimiņu kaķi sākuši vingrot. Arī mājas kaķis pats gribētu vingrot, bet tā mugura kļuvusi diezgan stīva. Kā arī līdzšinējās vingrojumu programmas ir izturības pārbaudījums. Tāpēc fizioterapeite Ilze Ķirsone izveidoja ārstnieciskās vingrošanas programmu muguras veselībai.

20 minūšu programma muguras veselībai. Vari veikt vingrošanu savās mājās, bez inventāra. Piemērota arī iesācējiem. Ieraksti komentārā (pie YouTube video) – cik unikālus kaķus, kas nolēmuši vingrot, saskaitīji! Un noskaties arī citas manas publicētās programmas.

Vai jau esi iepazinies ar fizioterapeiti Ilzi?

Sertificēta fizioterapeite Ilze Kristapsone

Jau vairāk kā desmit gadus Ilze sniedz tādus fizioterapijas pakalpojumus kā:

  • ārstnieciskā vingrošana,
  • fizioterapeita konsultācijas,
  • masāžas,
  • pasīva kustību izstrāde,
  • fizikālās procedūras,
  • kinezioloģiskā teipošana.

Ilze ir īpaši specializējusies traumatoloģijā – ortopēdijā un muguras sāpju ārstēšanā. 
Savā darbā Ilze bieži strādā ar Latvijas izlašu un vadošo klubu sportistiem.

atbalsti katrudienu.lv komandu jau šodien!

Mēs turpinam radīt BEZMAKSAS programmas gan tev, gan tavai ģimenei, taviem draugiem, kolēģiem un paziņām, un vēlamies savu atbalstītāju loku redzēt vēl plašāku!

Lai to varētu sasniegt – turpini sekot līdzi mūsu veidotajām programmām! Ja tev patika Ilzes veidotās vingrošanas programmas savilktai sprandai – atceries tās izpildīt regulāri! Katrs video skatījums no sākuma līdz noslēgumam tuvina mūs sasniegt mērķi!

Kā arī pieraksties mūsu YouTube kanālam – tā abonēšana palīdzēs mums sasniegt vairāk cilvēku ātrāk! Un, protams, arī tas ir bezmaksas! 

Scroll to Top