Mani Īsceļi

  • No bookmark found

Mani Īsceļi

  • No bookmark found

Palīdzība

Katrs lietotājs izpilda vingrošanas programmas un kursus Katrudienu.lv portālā. Par katru izpildīto programmu, tiek piešķirti Kaķu Punkti.

Lietotāji, kuri aktīvi vingro katru dienu, var pretendēt uz balvām - vingrošanas inventāru!

Vingrošanas inventāru var iegūt Katrudienu.lv e-veikalā, iemainot savus iegūtos punktus kā atlaidi. Atlaidi var piemērot līdz 100% no preču vērtības.


Kaķu Punkti ir Katrudienu.lv norēķinu sistēma. Par katru izpildīto vingrošanas programmu un kursu, var iegūt noteiktu skaitu Kaķu Punktu.

Kaķu Punktus piešķir arī par citām darbībām, kā portāla apskate, vietnes ieteikšana draugiem utt. Tomēr lielāko daļu punktus var iegūt tieši izpildot vingrošanas programmas un kursus.

 

Par katru pilnīgi atskaņotu video treniņu programmu - no sākuma līdz beigām - tiks piešķirti 15 Kaķu Punkti. 

Atsevišķiem video ir garš beigu ekrāns (melns ekrāns). Lai saņemtu punktus, tas ir jāatskaņo tik ilgi, kamēr tiek piedāvāts atskaņot citu video programmu.

Vienas dienas laikā var iegūt līdz 50 Kaķu Punktu. Tas ir apmēram 3 vingrošanas programmas dienā. Ir iespējams izpildīt vairāk vingrošanas programmu dienas laikā, bet par tām netiks pieskaitīti papildus punkti.

 

 

Vēlies vingrot konkrētas programmas, bet nevēlies tās meklēt atkal un atkal? Izveido jaunu īsceļu!

 

Blakus katrai vingrošanas programmai atrodās poga ar īsceļa izveidošanas iespēju (bookmark). Izveido jaunu kategoriju, atzīmē to kā privātu un pievieno vingrošanas programmu sākumekrānā!

Sadaļā "Mans Konts" tu vari precizēt informāciju par sevi, veikt izmaiņas savam lietotāja profilam, apskatīt kopsavilkumu par savu veikto portālā.

Šos datus automātiski aizpildīs arī e-veikalā.

Sadaļā "Mani sasniegumi" tu vari apskatīt savas iegūtās nozīmītes un Katrudienu.lv portālā iegūto vingrotāja rangu.

Tu vari arī apskatīties, cik tālu esi ticis, lai iegūtu jaunu nozīmīti vai arī iegūt nākamo vingrotāja rangu.

Kopā ir 30 vingrotāja ranga līmeņi, kā arī katrai nozīmītei ir 3 pakāpes - bronza, sudrabs un zelts.

 

Par konkrētiem iegūtiem sasniegumiem, Katrudienu.lv portālā tiek piešķirtas nozīmītes. Katram sasniegumam ir savi izpildes kritēriji.

 

Apmeklējot Katrudienu.lv vietni, izpildot vingrojumu programmas, aktīvi piedaloties katru dienu u.c.

 

Katrai nozīmītei ir trīs līmeņi - bronza, sudrabs un zelts. Tikai paši aktīvākie vingrotāji spēs iegūt zelta nozīmītes!

Iegūstot nozīmītes, tu iegūsi arī papildus Kaķu Punktus. 

Vingrotāja rangs atspoguļo tavus kopumā iegūtos Kaķu Punktus. Tā kā galvenais punktu iegūšanas veids ir vingrojot, tad tas tieši parāda vingrotāja aktivitāti.

Kopā ir 30 vingrotāja ranga līmeņi. Tikai paši apņēmīgākie vingrotāji spēs sasniegt augstākos vingrotāja rangus!

Sadaļā "Līderu Saraksts" tu vari apskatīt aktīvākos tekošās nedēļas, mēneša kā arī visu laiku aktīvākos vingrotājus Katrudienu.lv portālā. Vingrotāja aktivitāte tiek mērīta pēc iegūtajiem Kaķu Punktiem.

Visaktīvākajiem mēneša vingrotājiem tiks piesķirtas balvas - kuponi vingrošanas inventāra iegādei Katrudienu.lv e-veikalā!

Lai piedalītos jebkurā balvu izlozē, ir nepieciešams aizpildīt visus 'Mans Konts' ievades laukus.

 

Lai lietotu portālu, pietiek tikai ar ievadīto informāciju reģistrēšanās brīdī.

Aktīvi vingrojot Katrudienu.lv portālā izvietotās vingrošanas programmas, tu iegūsi Kaķu Punktus. Kaķu Punktus vari izmantot Katrudienu.lv internetveikalā.

 

Katri iegūtie 100 Kaķu Punkti ir 1 eiro vērtībā. Tos tu vari izmantot kā atlaide pirkumam Katrudienu.lv internetveikalā. Atlaide var sasniegt līdz pat 100% no pirkuma vērtības.

Vingrošanas inventārs tiek piegādāts tikai uz Omniva Latvija pakomātiem. Pasūtījumiem vairāk par 15 eiro vērtībā (pirms atlaides piemērošanas) piegāde ir bezmaksas.

Preces var iegādāties ar bankas kartes maksājumu, kā arī bankas pārskaitījumu. Šie dati būs jāievada arī gadījumos, ja tiek piešķirta 100% atlaide.

Visus jautājumus un ieteikumus vari sūtīt uz e-pastu info@katrudienu.lv, kā arī vari sazināties ar mums FB platformā ar saziņas aplikāciju Messenger.

Mūsu mērķis ir veicināt vingrošanas aktivitāti Latvijā -  regulāra un droša vingrošana katru dienu! Vietnē izvietoto saturu mēs piedāvājam bezmaksas, lai katram centīgajam vingrotājam būtu iespēja saņemt sertificēta fizioterapeita vingrošanas programmas un būtu iespējams izsekot savam rezultātam!

Mēs piedāvājam par maksu individuālas konsultācijas un vingrošanas inventāru.

Aktīvi vingro katru dienu! Iesaki vingrošanas portālu saviem draugiem. Ja vēlies vingrot izmantojot vingrošanas inventāru, iegādājies to mūsu internetveikalā. 

Pievienot "Katru Dienu" sākuma ekrānam

Pievienot
×
Scroll to Top